Odstranění žil a žílek

Vyskytly se ve Vaší tváři žilky nebo dokonce celá síť žilek, nazývaná také pavouček? Nebo máte od dětství tzv. oheň? S tím vším Vám dokáží pomoci lékaři našeho centra.

Odstranění žilek

Jak to funguje

K odstraňování žilek v obličeji používáme buď klasické laserové ošetření nebo pulsní světlo. Velmi často se metody kombinují. Odstranění jedné žilky obvykle zvládneme během jediné návštěvy, v případě náročnějšího ohně je třeba ošetření několikrát opakovat a to dle jeho rozsahu.

Metličkové žilky na těle

Tyto metličkové cévky se u Vás mohou vyskytnout na nohou, v dekoltu nad lopatkami nebo i na pažích. Odstranit je umíme zcela bezbolestně.

Jak to funguje

Metličkové cévky odstraňujeme metodou intravaskulární koagulace – zatavením cévky pod kůží. Cévka se poté do 6 týdnů vstřebá metabolismem. Zákrok je velmi rychlý a díky chlazení ošetřovaného místa i nebolestivý.

Křečové žíly

Křečové žíly nejen, že brání snu o krásných nohou, ale představují i zdravotní riziko a jsou důvodem bolesti dolních končetin a pocitů těžkosti. Bojíte-li se podstupit klasickou chirurgickou operaci, při které jste uvedeni do celkové narkózy, jistě Vás potěší, že k odstranění křečových žil Vám nabízíme mnohem šetrnější řešení a to pouze v lokální anestezii.

Jak to funguje

Před zákrokem budete důsledně ultrazvukově vyšetřeni. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii. Do cévy zavedeme vlákno, které bude přímo uvnitř cévu zatavovat, což bude trvat asi hodinu. Další tři dny bude třeba ošetřenou nohu bandážovat.

Tento způsob odstraňování křečových žil je velice vyhledáváný právě díky své šetrnosti a možnosti rychlého návratu do běžného života.

objednávky

Tel.: +420 542 211 719
E-mail: info@laserove-centrum.cz

Telefonní objednávky a konzultace:
od 9:00 do 14:00

Adresa

Kožní ambulance MUDr. Yveta Štouračová
Veselá 5 (3. patro)
Brno, 602 00
IČO: 06787771
DIČ: CZ06787771

Parkování možné v park. domě DOMINI

Ordinační hodiny

Pondělí 
Úterý 
Středa 
Čtvrtek 
Pátek 
Sobota 
Neděle 

9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
dle dohody
 —