Odstranění pigmentových skvrn

V našem centru Vám nabízíme komplexní péči o Vaši pleť.

Mateřské skvrny a pozánětlivé hyperpigmentace

Takzvané mateřské skvrny se mohou u žen vyskytnout v souvislosti s těhotenstvím nebo používáním hormonální tabletkové antikoncepce. Hnědé skvrny vznikají i jako důsledek špatně léčené akné. S obojím Vám dokážeme pomoci kombinací několika postupů.

Jak to funguje

Pigment hnědých skvrn se nachází v hlubších vrstvách kůže a jeho odstranění není zcela snadné. Používáme k tomu selektivní laser na hnědou barvu, vybrušovací laser, intenzivní pulsní světlo, ochranné krémy s UV filtry, krémy blokující tvorbu melaninu, bělící krémy – s kyselinou kojovou nebo kyselinou glykolovou a další. Postup ošetření určuje zkušený lékař. Zvolený postup je výsledkem konsensu při osobní konzultaci.

Skvrny vzniklé působením slunce

Tyto skvrny se mohou vyskytnou kdekoli na těle, nejčastěji však na místech vystavených intenzivnímu slunečnímu záření záda, ramena. Odstranění těchto skvrn je pro nás hračka.

 

Jak to funguje

V případě skvrn vzniklých působením slunce stačí použít pouze laser s vazbou na hnědou barvu. Bezprostředně po expozici záblesku je hnědá barva převedena na šedavou a celá ploška se do týdne sloupne.

 

Seborhoické bradavice

Tento typ bradavic se vyskytuje u lidí nad třicet let věku. Jde o velké plošné drolivé výrůstky. Pokud máte problém právě s nimi, víme jak na ně.

Seborhoické bradavice

Odstranění je snadné a jednorázové. Nejlépe jdou seborhoické bradavice odstranit odpařovacím laserem. Ošetřené místo je nutné po několik dní krýt náplastí a poté v letních měsících používat krémy s ochranným UV faktorem.

objednávky

Tel.: +420 542 211 719
E-mail: info@laserove-centrum.cz

Telefonní objednávky a konzultace:
od 9:00 do 14:00

Adresa

Kožní ambulance MUDr. Yveta Štouračová
Veselá 5 (3. patro)
Brno, 602 00
IČO: 06787771
DIČ: CZ06787771

Parkování možné v park. domě DOMINI

Ordinační hodiny

Pondělí 
Úterý 
Středa 
Čtvrtek 
Pátek 
Sobota 
Neděle 

9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
dle dohody
 —