Epilace

Zbavit se nežádoucích chloupků jednou provždy je nyní velice jednoduché.

Jak to funguje

Zbavit se nežádoucích chloupků jednou provždy je nyní velice jednoduché. Budete tak moci zapomenout na nepříjemné bolestivé vytrhávání nebo pravidelné holení. Obzvláště v místech, kde je klasický způsob odstraňování chloupků obtížný nebo nepříjemný, jako jsou třísla, podpaží nebo obličej, Vám laserové odstranění v mnohém usnadní život.

Odstranění chloupků v obličeji

Chloupky v obličeji trápí především „jižní“ typy s tmavými vlasy a obočím, ale objevují se jako důsledek hormonální dysbalance i u všech ostatních typů pleti.
Umíme odstranit nejen nelíbivý „knírek“ nad horním rtem, který dokázal ubrat na kráse nejedné ženě, ale upravujeme také hranici vlasového podrostu, modelujeme obočí, odstraňujeme chloupky na tvářích, bradě a krku.
Ošetření je třeba opakovat nejméně třikrát. Faktický počet ošetření se bude odvíjet od Vaší hormonální hladiny.

Pleť se před ošetřením chladí, přesto je po ošetření lehké zčervenání a to po několika minutách zmizí a Vy můžete pokračovat v každodenních aktivitách. V letních měsícíh doporučujeme chránit ošetřená místa krémem s UV faktorem.

Odstranění chloupků na těle

Nemuset si tak už nikdy holit nohy – sen nejedné ženy se může stát realitou. Ošetření laserem stačí obvykle provést pouze dvakrát v rozmezí půl roku a chloupky jsou pryč – navždy.
Stejně tak lze snadno odstranit chloupky v tříslech a podpaží nebo na hýždích. V těchto místech je třeba ošetření opakovat zhruba čtyřikrát vždy v tříměsíčním intervalu.
Muže zase jistě potěší možnost zbavit se ochlupení na zádech nebo hrudníku. K úplnému vymizení chloupků je návštěva nutná minimálně čtyřikrát a to vždy během tří až šesti měsíců.

objednávky

Tel.: +420 542 211 719
E-mail: info@laserove-centrum.cz

Telefonní objednávky a konzultace:
od 9:00 do 14:00

Adresa

Kožní ambulance MUDr. Yveta Štouračová
Veselá 5 (3. patro)
Brno, 602 00
IČO: 06787771
DIČ: CZ06787771

Parkování možné v park. domě DOMINO

Ordinační hodiny

Pondělí 
Úterý 
Středa 
Čtvrtek 
Pátek 
Sobota 
Neděle 

9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
9.00 – 17.00
dle dohody
 —